Aktualności

 

Rozpoczęliśmy wylewanie fundamentów

 

3 grudnia 2019 r. zgodnie z harmonogramem rozpoczęliśmy wylewanie fundamentów.

 


 

Prace budowlane rozpoczęte

 

 

Miło nam poinformować, że zgodnie z harmonogramem 15 listopada 2019 roku rozpoczęliśmy prace ziemne. Ilustrują to załączone fotografie.

 


Pozwolenie na budowę uzyskane

Uzyskaliśmy już prawomocne pozwolenie na budowę. To bardzo ważny kamień milowy w realizacji inwestycji. Kończy on prace projektowe i wymagane prawem procedury administracyjne. Tak jak planowaliśmy pozwolenie na budowę przewiduje powstanie budynku wielorodzinnego z 25 mieszkaniami, 19 miejscami garażowymi i 6 miejscami postojowymi. Tym samym możemy przystępować do budowy. I mieścimy się w założonym wcześniej harmonogramie. Jeszcze w tym roku chcemy wykonać prace ziemne i wylać fundamenty.


Osoby zdecydowane na zakup mieszkania zapraszamy do zawierania umów rezerwacyjnych.


Ceny mieszkań dalej rosną


Czerwcowe raporty dotyczące sytuacji na rynku mieszkaniowym pokazują dalszy wzrost cen mieszkań. W ciągu zaledwie trzech miesięcy ceny ofertowe w 16 badanych miastach wzrosły średnio o 5%. W naszym regionie w maju br. średnie ceny mieszkań w przeliczeniu za 1 m2 na rynku wtórnym w Warszawie wyniosły 9 980 zł, a w Łodzi – 5 085 zł. Natomiast nowe mieszkania kosztowały: w Warszawie – 8 480 zł, a w Łodzi – 6 000 zł.

 

Poniżej linki do pełniejszych informacji:

 

https://www.expander.pl/raport-expandera-i-rentier-io-ceny-mieszkan-czerwiec-2019/
https://tvn24bis.pl/nieruchomosci,83/mieszkania-na-sprzedaz-ceny-ofertowe-w-maju-2019-roku,944400.html

 


Miło nam poinformować, że w Teresinie przy ul. Torowej 2a pokój 119 (budynek z „Biedronką”) zaczęło funkcjonować nasze biuro sprzedaży.

 

Godziny pracy biura:

 

Poniedziałek godz. 13.00 – 15.00

 

Czwartek godz. 8.00 – 10.00

 

Spotkanie w innych godzinach prosimy uzgadniać telefonicznie lub mailowo.


 

Apartamenty Teresin sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Teresinie rozpoczęła podpisywanie umów rezerwacyjnych. Osoby zainteresowane wcześniejszym zagwarantowaniem sobie wybranego mieszkania w inwestycji Apartamenty Teresin zapraszamy do kontaktu.